maj 04 2012

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy serię rewolucyjnych zmian w serwisie Amoredo. Na początek dokonaliśmy zmian w funkcjonalności strony głównej dla zalogowanych użytkowników – w przejrzystej formie umieściliśmy na stronie głównej odnośniki do wszystkich najważniejszych elementów serwisu.

Teraz przechodząc na stronę główną możesz zobaczyć ile masz wiadomości nieprzeczytanych oraz ile masz wszystkich wiadomości, możesz szybko przejść na listę swoich przyjaciół lub listę osób, których profile ostatnio odwiedzałeś. Możesz też przejść na profile osób z Twojej okolicy, na profile osób które Cię odwiedziły i inne ważne listy. Jak wygląda zmieniony fragment strony głównej prezentujemy na poniższym zdjęciu

Randki Amoredo - zmiany na stronie głównej

Dzięki nowemu układowi strony głównej, nawigacja jest o wiele bardziej przejrzysta i możesz znacznie szybciej zorientować się o ostatnich wydarzeniach na Twoim profilu – w przypadku gdy masz nowe wiadomości przy ikonie wiadomości zobaczysz zapis np. 2/50 co oznacza, że masz 2 nowe nieprzeczytane wiadomości, a wszystkich otrzymanych wiadomości masz 50. Z kolei przy osobach, które odwiedziły Twój profil zapis 3/14 oznacza, że 3 osoby odwiedziły Twój profil od Twojego ostatniego logowania, a ogółem Twój profil odwiedziło 14 osób.

Wierzymy że wprowadzone zmiany ułatwią Wam nawigację w serwisie randkowym Amoredo  i że przyczynią się do jeszcze większej liczby ciekawych znajomości, czego Wam wszystkim życzymy.

 

Brak tagów dla tego wpisu

Dodaj komentarz


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje