lis 29 2011

W większości serwisów randkowych nie dowiesz się nigdy, co zrobić aby odnieść . Nikt nie napisze Ci co zrobić, aby zyskać jak największą szansę na znalezienie ciekawej osoby, co zrobić aby Twój odwiedziło jak najwięcej osób. Nikt Ci tego nie napisze, bowiem większość serwisów randkowych nastawionych jest tylko i wyłącznie na zysk i nikomu tak naprawdę nie zależy na tym, abyś Ty jako użytkownik takiego portalu randkowego odnalazł w serwisie swoją miłość lub przyjaciela – jest zupełnie inaczej – czym dłużej szukasz, tym dłużej na Tobie zarabia. My łamiemy tę zasadę – chcemy aby udało Ci się odnaleźć w serwisie Amoredo interesujące osoby, dlatego też poradzimy Ci co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie ciekawej osoby.

Po pierwsze – nie kłam

Nie pisz, że masz 180 cm wzrostu, jeśli masz 170 cm wzrostu. Nie chwal się, że jeździsz co 2 miesiące na wakacje jeśli jeździsz raz na 2 lata. Jeśli serwis randkowy traktujesz poważnie i chcesz tutaj znaleźć  miłość, przyjaciela lub tylko kogoś do porozmawiania, nie możesz zaczynać swojej znajomości od kłamstwa. Oczywiście jeśli nie masz zamiaru nigdy się z nikim poznać na żywo, możesz kłamać do woli. Jednak jeśli korzystasz z takiego serwisu w konkretnym celu, podczas pierwszego spotkania, wszystkie Twoje kłamstwa ujrzą światło dzienne. Dlatego radzimy Ci dobrze – ceń swój czas i innych osób i nie zamieszczaj w serwisie randkowym nieprawdziwych informacji, bo prawda ostatecznie i tak wyjdzie na jaw. I na koniec zastanów się – czy chciałbyś żeby potencjalny partner którego profil właśnie oglądasz był kimś zupełnie innym?

Po drugie –

Zdjęcie jest tym elementem, które w pierwszej kolejności przyciągnie innych do obejrzenia Twojego profilu. Jeśli nie dodasz zdjęcia, Twoje szanse na poznanie kogoś ciekawego znacznie zmaleją, nawet jeśli jesteś naprawdę interesującym człowiekiem, którego wszyscy chcieliby poznać. Rezygnacja z dodania zdjęcia lub powiedzenie sobie  „zdjęcie dodam później” to najgorszy błąd podczas uzupełniania profilu w serwisie randkowym – bez zdjęcia nie wzbudzisz zainteresowania innych i już na początku sprawisz, że Twoje szanse na sukces w serwisie randkowym będą znacznie mniejsze. Jeśli serwis randkowy daje możliwość dodania kilku zdjęć, skorzystaj z tej możliwości i najlepiej wybierz zdjęcia które przedstawiają Cię w różny sposób – np. w domu na kanapie, na wakacjach nad morzem, podczas ulubionego zajęcia itd.

Po trzecie – zdjęcie (tak tak, to nie błąd)

To że dodanie zdjęcia jest w zasadzie konieczne już wiesz, jednak wiele osób zapomina jak bardzo ważne jest samo zdjęcie i jego prawidłowe dobranie. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych aspektów doboru prawidłowego zdjęcia:

  • Przede wszystkim zdjęcie powinno być jak najbardziej aktualne – jeśli zamieszczasz zdjęcie sprzed 5 czy 10 lat, po prostu oszukujesz innych – Ty już najprawdopodobniej tak nie wyglądasz. Dodaj zatem co najmniej jedno aktualne zdjęcie, zrobione maksymalnie kilka miesięcy temu.
  • Pamiętaj też, że na różnych zdjęciach z tego samego okresu możesz różnie wyglądać – wybierz te zdjęcia, na których Twoim zdaniem wyglądasz najkorzystniej i koniecznie Twoja twarz powinna być na nich wyraźnie widoczna – jeśli dodasz zdjęcie na którym 90% powierzchni to krajobraz, a Twoją twarz ledwo widać – tak naprawdę nikt nie będzie wiedzieć jak wyglądasz.
  • Uśmiech i pozytywne emocje na zdjęciu są jak najbardziej wskazane. Zdjęcia na których wyglądasz smutno niekoniecznie zachęcą inne osoby do kontaktu z Tobą.
  • Zadbaj o jakość zdjęcia i odpowiednie oświetlenie – zdjęcia niskiej jakości, zdjęcia zbyt ciemne lub zbyt jasne mogą również sprawić, że to jak wyglądasz nie będzie dla nikogo zbytnio oczywiste.
  • Pamiętaj, że w większości serwisów randkowych na Twój profil dostaną się poprzez różnego rodzaju wyszukiwanie lub przeglądanie list, a na listach zazwyczaj będzie dostępna jedynie miniaturka Twojego zdjęcia, a nie całe zdjęcie. Dlatego też miniaturka zdjęcia ma ogromne znaczenie dla odwiedzin Twojego profilu. Nawet jeśli na zdjęciu wyglądasz super, sama miniaturka niekoniecznie musi wyglądać już tak ciekawie. Poeksperymentuj zatem ze zdjęciem głównym tak, aby Twoja miniaturka wyglądała jak najlepiej.
  • Jeśli szukasz partnera/partnerki nie umieszczaj nigdy zdjęć po których widać, że jesteś na nich ze swoim byłym partnerem/partnerką i po prostu wyciąłeś część zdjęcia – na zdjęciach, a zwłaszcza na zdjęciu głównym powinna znajdować się tylko Twoja osoba i nikt inny.

Po czwarte – uzupełnij jak najwięcej informacji o sobie

Mimo że Twoje zdjęcie jest bardzo ważne, to jednak samo zdjęcie nie mówi o Tobie zbyt wiele – owszem osoba odwiedzająca Twój profil w serwisie randkowym widzi jak wyglądasz, ale jak zapewne wiesz, wygląd to nie wszystko. Jaki/jaka jesteś? Co myślisz? Kogo szukasz? Tego ze zdjęcia nikt nie wyczyta. Dlatego też uzupełnij jak najwięcej informacji o sobie. Większość serwisów randkowych oferuje całkiem sporo informacji które możesz o sobie zamieścić – poczynając od wzrostu, poprzez zainteresowania, kończąc na opisie, w którym możesz napisać coś więcej o sobie. Skorzystaj z tych opcji – w polach opisowych napisz o sobie jak najwięcej, zachęć do kontaktu, spróbuj się wyróżnić – to wszystko oprócz zdjęcia będzie miało kluczowe znaczenie czy ktoś się z Tobą skontaktuje. Dodatkowo uzupełnienie jak największej liczby informacji o sobie jest ważne z jeszcze jednego powodu – w większości serwisów randkowych znajduje się wyszukiwarka, która umożliwia wyszukiwanie użytkowników według określonych cech – jeśli Ty jakiejś cechy nie uzupełnisz, po prostu Twój profil nie zostanie odnaleziony – przykładowo jeśli ktoś szuka blondyna/blondynki, a Ty nie uzupełnisz koloru włosów, tracisz być może swoją życiową szansę na ciekawą znajomość.

Po piąte – poznaj swój serwis randkowy

Bardzo ważnym elementem w odniesieniu sukcesu w serwisie randkowym jest również dokładne jego poznanie. Dlatego też poznaj serwisu randkowego z którego korzystasz, dowiedz się jakie możliwości oferuje. Przykładowo, większość serwisów oferuje wysyłanie uśmieszków, całusów i wysyłanie wiadomości do użytkowników – musisz wiedzieć jakie funkcje ma Twój serwis randkowy i jak z nich korzystać. Tylko jeśli będziesz znać możliwości swojego serwisu randkowego, wykorzystasz je w 100%.

Po szóste – bądź aktywny

Aktywność w serwisie randkowym jest bardzo ważna i nie chodzi tutaj po prostu o wchodzenie na serwis randkowy raz dziennie na minutę, żeby odczytać otrzymaną wiadomość. Większość serwisów randkowych premiuje osoby aktywne prezentując ich profile na głównej stronie, pokazując w rankingach lub w inny sposób. Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem zwiększaj swoją szansę na dostrzeżenie przez innych użytkowników. Dodatkowo warto pamiętać, że im więcej profili innych użytkowników (oczywiście po zalogowaniu) przeglądasz, tym większa szansa, że ci użytkownicy również odwiedzą Twój profil, bowiem w większości portali randkowych każdy użytkownik może zobaczyć kto ostatnio oglądał jego profil – jeśli zatem Ty odwiedzisz profil np. 20 osób jest duża szansa, że te osoby odwiedzą również Twój profil i zainteresują się Twoją osobą.

Po siódme – do odważnych świat należy

Wyobraź sobie, że masz świetne konto w serwisie randkowym – piękne zdjęcie, ciekawy opis, wypełnione wszystkie informacje o sobie i spodobała Ci się pewna osoba. Liczysz, że w końcu dostrzeże ona Twój profil i do Ciebie napisze. Czekasz, czekasz i czekasz… O ile w tradycyjnych relacjach możesz zrzucać wszystko na swoją nieśmiałość, o tyle w przypadku serwisów randkowych sprawa jest prosta – jeśli widzisz kogoś interesującego, po prostu się z nim kontaktujesz – nie trać czasu na czekanie i stanie z boku. Skorzystaj ze wszystkich możliwości serwisu randkowego (patrz punkt 5) i po prostu je wykorzystuj do poznawania ciekawych osób – tu i teraz, bo szkoda czasu na czekanie!

Po ósme – nie nakłaniaj do ucieczki

… z serwisu randkowego. Jeśli w Twoich pierwszych wiadomościach do osoby, która Cię zainteresuje zaczniesz pisać, że chcesz kontaktować się przez e-mail, skype, gg itp. istnieje bardzo duża szansa, że … masz nieczyste zamiary i osoba do której piszesz po prostu Cię zignoruje. Serwisy randkowe mają za zadanie ułatwiać użytkownikom poznawanie się, a jednocześnie w pewnym stopniu zapewniać . Zazwyczaj żadne dane kontaktowe użytkowników nie są publikowane, dzięki czemu ich prywatność jest w dużym stopniu chroniona. Jeśli Ty tak naprawdę jeszcze przed nawiązaniem znajomości namawiasz do kontaktu w inny sposób naruszasz od razu bezpieczeństwo osoby z którą się kontaktujesz – niestety w dzisiejszych czasach nękanie smsami i telefonami nie jest już takie rzadkie, dlatego też jeśli nie chcesz być na wstępie posądzony o nieczyste intencje, poznaj się najpierw dobrze z wybraną osobą korzystając z funkcji serwisu randkowego, a dopiero później zaproponuj spotkanie czy inne, alternatywne formy kontaktu.

Podsumowanie

W niniejszym poradniku przedstawiliśmy podstawowe sposoby na to, jak odnieść sukces w serwisie randkowym, które będą prawdziwe w przypadku chyba każdego serwisu randkowego. Jeśli Waszym zdaniem warto zwrócić uwagę na jeszcze inne aspekty promowania swojego profilu w serwisach randkowych, przesyłajcie swoje propozycje, a z chęcią opublikujemy je na łamach naszego bloga.  Naturalnie zachęcamy wszystkich, którzy nie mają u nasz jeszcze konta do rejestracji w serwisie randkowym Amoredo – tylko u nas naszym celem jest Twój sukces.

Tagi: , , , , , , , ,

2 komentarzy

dorota53  dnia 14 stycznia, 2012


tak to co piszecie jest prawda.Nie nalezy tych rzeczy pomijac,ma duzy wplyw na poznanie partnera .I pytanie a okulary jak dana osoba nosi tez ma wplyw?

amoredo  dnia 6 marca, 2012


Naturalnie każda cecha zarówno wyglądu, jak i charakteru może mieć znaczenie dla potencjalnego partnera, dlatego też jeśli cały czas nosimy okulary, powinny się też one znaleźć na zdjęciu w profilu

Dodaj komentarz


Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje